Duben 2013

Přátelé - 1x01 - Zrušená svatba

30. dubna 2013 v 18:41 | Catherine |  Seriály - Přátelé - 1.série

1.díl - 1.série - Zrušená Svatba
Děj: Přátelé Monica, Phoebe, Joey a Chandler se sejdou v kavárně, kde jim Monica vypráví o svém novém objevu, s nímž má večer rande. Do kavárny přichází Ross, který se právě rozvádí se svou ženou Carol, když vtom se v kavárně nečekaně objeví dívka ve svatebních šatech a Monica v ní poznává nejlepší kamarádku z dětství. Je to Rachel, která právě utekla od oltáře. Během obřadu jí totiž došlo, že svého snoubence Barryho nemiluje...

Monica vezme Rachel k sobě do bytu jako spolubydlící, což potěší hlavně Rosse, Moničina bratra, který byl do Rachel zamilovaný už na střední škole. Chandler s Joeym pomáhají Rossovi složit nový nábytek a Phoebe s Monicou uklidňují Rachel. Ta zrušením své svatby zůstala zcela bez prostředků, brzy ale začne pracovat jako číšnice přímo v kavárně.

Hlášky:
- Ross: Už máš flek?
- Rachel: Ty blázne, copak něco umím?
...........................................................
- Ross: Ahoj. (velmi smutně)
- Joey: Přátelé, když promluví sáhne na mě smrt.
- Monica: Není ti něco?
- Ross: Je mi jako by mi někdo sáhnul do žaludku, nahmatal mi střeva, vytáhnul je ven a omotal mi je kolem krku.
- Chandler: Dortík?
............................................................
- Chandler: Phoebe, půjdeš s náma?
- Phoebe: Ráda bych, ale nechce se mi.
............................................................
(Rachel neuspěla na pracovních pohovorech)
- Rachel: Dvanáckrát se mi vysmáli!
- Chandler: Nejsi z toho nijak zdrcená.
- Rachel: To bys taky nebyl, kdybys dostal kozačky za poloviční cenu!
- Chandler: Ach, jak dobře mě znáš.

TENTO DÍL MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE ZDE

NEBO SI HO MŮŽETE STÁHNOUT ZDEForrest Gump

28. dubna 2013 v 14:39 | Catherine |  Filmy - Romantický,Drama,Komedie

Název: Forrest Gump
Režie: Robert Zemeckis
Herci: Tom Hanks, Robin Wright, Sally Field, Gary Sinise, Mykelti Williamson a další...

Popis filmu: Hrdinou tohoto filmu je prosťáček Forrest Gump, typický muž, který už od dětsví dělal co se mu řeklo. Do života si tak odnesl několik ponaučení od své maminky a osvědčené pravidlo, jež se mu hodí mnohokrát v nejrůznějších situacích: Když se dostaneš do problémů, utíkej. Forrest proutíká školou jako hráč amerického fotbalu i univerzitou, potom peklem vietnamské války a zoufalstvím nad matčinou smrtí. Vždycky je totiž někdo nebo něco co po něm skutečně či obrazně hází kameny. Nakonec však Forrest poznává, že jsou i jiná řešení situací než útěk. Svůj život spojuje s kamarádkou ze školy Jenny, která pro něj bude vždy jedinou láskou, s přítelem z vojny, černochem Bubbou, který dá směr jeho úvahám o lovu krevet a s poručíkem Taylorem, jemuž ve Vietnamu zachrání život.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje Hodnocení filmu: Je to naprosto úžasný film, viděla jsem ho několikrát a nikdy mě to neomrzí.. Patři také do mých oblíbených filmů.. Takže doporučuji zkouknout!! :))

Na tento film se podívat on-line můžete ZDE

Nebo si můžete film stáhnout ZDE

Ross Geller

26. dubna 2013 v 19:26 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)
Ross Geller
Dr. Ross Eustace Geller je postava amerického televizního seriálu Přátelé.
Hraje ho David Schwimmer.
Jeho sestrou je Monica, jeho spolubydlícím z koleje je Chandler, jeho láskou a pár dní i manželkou je Rachel.
Jeho rodiči jsou Jack Geller a Judy Gellerová.
První manželkou byla lesbička Carol, druhou manželkou Emily Walthamová a třetí manželkou byla Rachel Greenová.
Ross je nejinteligentnější z party, je doktorem paleontologie, pracoval v muzeu a přednáší na univerzitě. Příliš často se rozvádí a má smůlu na ženy. Má dvě děti a několik bývalých manželek.

Joey Tribbiani

25. dubna 2013 v 16:51 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)
Joey Tribbiani
Joseph "Joey" Francis Tribbiani, je postava amerického televizního seriálu Přátelé a hlavní postava v sitcomu Joey. Hraje ho Matt LeBlanc.
Dlouhou dobu byl spolubydlícím Chandlera, později bydlel s Rachel.
Je hercem v seriálu Tak jde čas (v seriálu je však označován jako Dny našeho života), miluje pizzu a je někdy pomalejší než ostatní z party. Pochází z italské rodiny, má sedm sester. Mezi známé patří jeho balící fráze How you doin? (česky: Jak to de?).
Joey je téměř nenapravitelný sukničkář.

Chandler Bing

23. dubna 2013 v 18:27 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)


Chandler Bing
Chandler to v životě neměl moc lehké. Jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě dítě. Otec opustil rodinu kvůli jinému muži - sluhovi. Rodiče mu to oznámili na den Díkuvzdání. Jeho matka je autorkou romantických (spíše erotických) novel. Otec dělá travesty show v Las Vegas pod pseudonymem Helena Handbasket. Jeho velkou láskou byla Janice, kterou zbytek party nenáviděl. Několikrát se dali dohromady a pak se zase rozcházeli.
Pak se Chandler zamiloval do Monicy a nakonec si ji vzal za ženu.

Phoebe Buffay

22. dubna 2013 v 21:18 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)

Phoebe Buffay
Phoebe Rose Bufetová (v anglickém originále Buffay) je smyšlená postava v americkém televizním seriálu Přátelé. Role Phoebe patří k Lise Kudrow.

Phoebe je bláznivá žena, masérka a folková písničkářka. Phoebe je tzv. dítě ulice, od čtrnácti let žije na ulici. Z okruhu jejích dávných kamarádů se rekrutují i lidé, kteří jsou na okrajích společnosti jako zloději a kapsáři.
Později bydlí s Monicou a tak se seznamuje s celou partou. Stěhuje se od Moniky kvůli její posedlosti mít věci na pravém místě.

Phoebe má bratra Franka, dvojče Uršulu, která vystupuje v seriálu Jsem do tebe blázen, biologickou matku Phoebe Abbotovou a otce Franka Buffaye Sr. Phoebe má babičku, která se o ní stará a která jí pujčuje taxi.

LOL (Laughting Out Loud)

21. dubna 2013 v 13:31 | Catherine |  Filmy - Romantický,Drama,Komedie

Název: LOL (Laughting Out Loud)
Herci: Miley Cyrus, Demi Moore, Douglas Booth, Ashley Hinshaw, Ashley Greene a další...

Popis filmu: Ve slovníku internetem žijící mládeže znamená zkratka "lol" kopec legrace a metrák veselosti navrch. Stejně tak se ovšem za spojením těchto tří písmen může skrývat lidská bytost. A patnáctiletá americká dívka Lola, které všichni její přátelé přezdívají Lol, rozhodně lidská bytost je. Jí do smíchu momentálně moc není. Její prozatím pozvolné a plaché rozkoukávání se po krajině lásky narazilo na první velkou překážku. Končí prázdniny, měla by se začít těšit do dalšího roku na střední škole, ale jediné, co se Lole momentálně honí hlavou, jsou problémy s jejím klukem Chadem. Právě se totiž přiznal, že Lolu nedávno podvedl a dívka netuší, jak se s tím vyrovnat.

Pomoc ani radu bohužel nenalézá ani u své matky Anne, kterou hraje nestárnoucí kráska Demi Moore. Ta totiž Lolu pořád bere jako dítě a popravdě si neumí poradit ani sama se sebou, jelikož se nedávno rozvedla s Loliným otcem. Aby toho nebylo málo, začne Lola cítit, že ji cosi přitahuje na mladíkovi jménem Kyle, který je však nejlepší kamarád Lolina "ex" Chada. Dospívání zkrátka není jednoduchá věc. A když ho opepříte generačními střety se stejně nezralou matkou, je jasné, že na cestě k dospělosti zažijete nejedno dobrodružství. Ale také spoustu legrace.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje hodnocení filmu: Je to skvělý film... A ani nevím co bych měla dál napsat snad jenom, abyste se na něj podívali sami ;))


Monica Geller

20. dubna 2013 v 19:36 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)

Monica Geller

Monica Gellerová (Bingová) je postava amerického televizního seriálu Přátelé. Hraje ji Courteney Cox. Jejím bratrem je Ross Geller, otcem je Jack Geller a matkou je Judy Geller. Manželem Monicy je Chandler Bing, kterého poznala jako spolubydlícího bratra na koleji.

Monica je kuchařka, která je závislá na čistotě a nesnáší nepořádek.
Její nejlepší kamarádka ze střední je Rachel Greenová, která se k ní v prvním díle přistěhuje.
Monica pracuje jako šéfkuchařka, s Phoebe založí cateringovou společnost. Pracuje ve stylové kavárně Moondance Dinner, později začne pracovat v luxusní restauraci u Allesandra. Jakmile se má její manžel Chandler stěhovat za prací do Tulsy v Oklahomě, začne pracovat jako šéfkuchařka v restauraci Javu.

Rachel Green

19. dubna 2013 v 19:26 | Catherine |  Seriály - Přátelé (POSTAVY)
Rachel Green


Rachel Karen Greenová je smyšlená postava v americkém televizním seriálu Přátelé, roli Rachel Greenové hraje Jennifer Anistonová.

Postava Rachel je mírně ztřeštěná žena, po svém útěku ze svatby v prvním díle seriálu naprosto nesamostatná, která se postupně vypracuje z obyčejné servírky v Central Perku na místo prodavačky v Bloomingdale's, později i na místo nákupčí pro Ralpha Laurena, z tohoto místa je propuštěna z důvodu rozhovoru s konkurenčním Guccim, později dostane nabídku práce v Pařížské pobočce firmy Louis Vuitton. Miluje módu, je bláznivá, jejím otcem je doktor Leonard Green, matkou je Sandra Green. Rachel má dvě sestry, Amy (Christina Applegateová) a Jill (Reese Witherspoon).

Rozcestník - Seriály

18. dubna 2013 v 19:13 | Catherine

Takový rozcestník seriálů, které tu budou

>> Co mám na tobě ráda (What I Like About You)
>> Dva a půl chlapa (Two And Half Men)
>> Gilmorova děvčata (Gilmore Girls)
>> Glee (Glee)
>> Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother)
>> Krok za krokem (Step By Step)
>> Prolhané krásky (Pretty Little Liars)
>> Přátelé (Friends)
>> Simpsonovi (The Simpsons)
>> Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory)
>> Upíří deníky (The Vampire Diaries)
>> Will & Grace (Will & Grace)

+ seriály z Disney Channel

>> Farma R.A.K. (A.N.T. Farm)
>> Hodně štěstí Charlie (Good Luck Charlie)
>> Jessie (Jessie)
>> Na parket (Shake It Up)
>> Sladký život na moři (The Suite Life On Deck)
>> Sladký život Zacka a Codyho (The Suite Life of Zack and Cody)

(Vím že jich je dost málo, ale přidám další.. Zatím jsou tady jenom ty o kterých vím že tady 100% budou ;))

Tohle je válka (This Means War)

17. dubna 2013 v 15:12 | Catherine |  Filmy - Komedie,Romantický,Akční

Název: Tohle je válka (This Means War)
Herci: Chris Pine, Tom Hardy, Reese Witherspoon, Laura Vandervoort, Til Schweiger

Popis filmu: Dva špičkoví agenti CIA, Tuck a FDR, jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová. Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA.

Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne......

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje hodnocení filmu: Je to úžasný film, má snad všechno ... Je vtipný, romantický a akční!!
Prostě super! :))

Stáhnout v češtině můžete ZDE

Zkus mě rozesmát (Just Go With It)

14. dubna 2013 v 18:08 | Catherine |  Filmy - Komedie, Romantický


Název: Zkus mě rozesmát (Just Go With It)
Režie: Dennis Dugan
Herci: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Brooklyn Decker, Bailee Madison, Nicole Kidman, Nick Swardson

Popis filmu: Danny Macabee nosí falešný snubní prsten proto, aby mohl získávat ženy a přitom se nikdy nezavázat k opravdovému vztahu. Když nakonec potká dívku svých snů, najednou vyvstane problém a Danny musí rychle zinscenovat falešný rozvod. Zaplatí své dlouholeté asistentce Kathryn a jejím dětem, aby vystupovali jako jeho budoucí ex rodina. Po jedné lži následuje další, až se všichni ocitnou na rodinném výletě na Hawai, kde se každý z nich snaží držet jejich vymyšleného příběhu, dokud se sen nepromění v noční můru.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje hodnocení filmu: Takže rrozhodně si myslím že je to úžasný filmík.. a také strááášně vtipný, protože když jsem tento film viděla poprvé muselá jsem se pořád smát .... Opět doporučuji stáhnout a zkouknout!!!

Ke stáhnutí v češtině - ZDE

Jak vycvičit draka (How to train your dragon)

13. dubna 2013 v 21:24 | Catherine |  Filmy - Animovaný

Název: Jak vycvičit draka (How to train your dragon)
Režie: Chris Sanders, Dean DeBlois
Popis filmu: Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Vikingský teenager nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly (kterých má pomálu), používá hlavu. Asi by se to dalo přejít, kdyby Škyťák nebyl synem náčelníka vesnice, Kliďase Velikána. Taťka má syna rád, ale bohužel si uvědomuje jeho "nedostatečnost". Zvlášť když se blíží Škyťákovo iniciační uvedení mezi dospělé Vikingy, které lze úspěšně absolvovat jediným způsobem - zabitím draka v souboji. Draci jsou totiž na Blpu jediným, zato permanentním problémem. Desítky druhů létajících ještěrů prakticky neustále útočí na vesnici, kradou domácí zvířata, spalují úrodu i hospodářská stavení, a tak je morální povinností každého Vikinga bojovat proti drakům, jak se dá. I Škyťák by samozřejmě rád nějakého toho Nodra smrťáka, Ohavného zipáka nebo Hrůzáka hrozivého skolil, jenže matička příroda ho na to opravdu vybavila nevalně.

Nepomáhají ani užitečné lekce v Drakoškole místního samorosta, kováře Tlamouna. Škyťák je naštěstí hlava otevřená a tam, kde schází hrubá síla, pomůže hlava, díky níž zkonstruuje samostříl, kterým zaútočí na nejobávanějšího z draků, prakticky nepolapitelnou Noční fúrii. Jediný výstřel (velmi úspěšný) změní budoucnost soužití lidského a dračího plemene na ostrově Blpu. Když se totiž Škyťák vydá zraněného draka dorazit a stát se tak definitivně mužem, cosi se v něm při pohledu do jasných dračích očí zlomí. A ten zlom bude začátkem jednoho krásného přátelství. Teď už jen zbývá přesvědčit ostatní Vikingy, že skutečný nepřítel číhá jinde.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mé hodnocení filmu: Je to skvělý animák!! :D Je to vtipný a prostě úžasný... Mám docela ráda animáky, ale tenhle se zařadil do mých oblíbených :D .. Doporučuji stáhnout a zkouknout :D !!

Ke stáhnutí v češtině - ZDE

Omlouvám se..

4. dubna 2013 v 13:43 | Catherine

Ahojky, omlouvám se ale teď nemám vůbec čas přidávat články.. Jestli tu pár dní teď nebudu tak se moooc omlouvám ale mám toho se školou moc.. Musím nasbírat dobré známky.. a pak snad budu míít trochu času.. Doufám že to pochopíte.. samozdřejmě kdybych měla čas tak nějaký ten článek přidáám ;))

Netvor (Beastly)

2. dubna 2013 v 17:47 | Catherine |  Filmy - Horor,Romantický,Fantasy

Název: Netvor (Beastly)
Režie: Daniel Barnz
Herci: Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens, Mary-Kate Olsen, Neil Patrick Harris, Lisa Gay Hamilton a další...
Popis filmu: Kyle Kingson (Alex Pettyfer) má všechno - přitažlivý vzhled, inteligenci, bohatství a možnosti, ale také sklony ke krutosti. Má tendenci se posmívat a ponižovat ,,neatraktivní" spolužáky. Zaměří se na podivnou spolužačku Kendru (Mary-Kate Olsen) a pozve jí na školní extravagantní ekologický mejdan. Kendra přijme a Kyle, který je zase ve své formě, ji neurvalým způsobem urazí. Ona mu oplatí stejně, když ho začaruje kouzlem, které ho fyzicky změní v to co z hloubi duše nesnáší.
Je rozzuřen svým hrozným a nerozpoznatelným vzhledem a setkává se s Kendrou, od které se dozvídá že musí najít někoho, kdo ho bude milovat takového jaký je - úkol, který je pro něj nemožný.
Tak začíná Kyleova cesta k objevení pravé lásky.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje hodnocení filmu: Je to skvělý film! .. Mám ho moc ráda, protože tam mám 4 oblíbené herce!! Opět doporučuji stáhnout a zkouknout!! :))

Ke stažení v češtině ZDE


Cesta na tajuplný ostrov 2 (Journey 2: The Mysterious Island)

1. dubna 2013 v 18:56 | Catherine |  Filmy - Dobrodružné,Rodinné,Fantasy

Název: Cesta na tajuplný ostrov 2 (Journey 2: The Mysterious Island)
Režie: Brad Peyton
Herci: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Vanessa Hudgens, Luis Guzman, Michael Caine a další...
Popis filmu: Mladý dobrodruh Sean (Josh Hutcherson) zachytí kódované volání o pomoc z tajemného ostrova, který by ani neměl existovat - je to místo zvláštních životních forem, zlatých hor, smrtelných sopek a více než jedno překvapivé tajemství. K Seanovi se přidá jeho nevlastní otec Hank (Dwayne Johnson). Společně s pilotem helikoptéry (Luis Guzman) a jeho krásnou, odhodlanou dcerou (Vanessa Hudgens) se vydávají hledat ostrov, zachránit jeho osamoceného obyvatele a vrátit se zpátky dřív, než seismická činnost ponoří ostrov do hlubin moře a utopí jeho tajemství navždy.

Fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Moje Hodnocení filmu: Je to úžasný film.. Navíc s mojí oblíbenou herečkou Vanessou Hudgens..Doporučuji stáhnout a podívat se na to!! ... Moje spokojenost s filmem je 100% !! :)) :D


Ke stáhnutí v čestině - ZDE

Rekonstrukce

1. dubna 2013 v 14:27 | Catherine

Ahojky, tak asi jste si všimli že je to tu jiné :D
Ale já nevím.. Zřejmě jsem byla až moc dlouho se svojí sestrou a chytla jsem od ní nemoc předělávání blogu :D :D
Takže jsem prostě chtěla mít blog o filmech.. O hudbě mě to sice bavilo ale nevím prostě jsem to chtěla zkusit s filmy ...
Navíc si myslím že by to mohlo být i méně náročné .. Každý den přidat 1-2 filmy oběhnout affs a hotovo :D
Vždy zkouknu nějaký dobrý filmík a přidám něco o něm na blog... A jestli se vám zalíbí děj tak si ho třeba taky stáhnete a zkouknete :D ...
Takže doufám že se vám to bude líbit :))